| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa imi maresc forta in brate, nu vreau neaparat masa musculara dar am probleme cu forta adica ce fel de exercitii trebuie sa fac sau in legatura cu numarul de repetari sau greutatea
mersi Fundaa big grin

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru forta faci exercitii cu o greutate a.i. sa faci maxim 5-6 repetari. Cand poti mai mult de 6 repetari, maresti greutatea.
Si lucrezi TOATE grupele, nu doar piept + biceps, cum fac toti incepatorii.