| Violet111 a întrebat:

Cum as putea sa ma tund? Am parul saten, il am lung. As dori sa ma tund mediu, dar nu prea stiu ce tunsoare sa aleg. Imi puteti da niste poze sau sa imi explicati cum sa spun la coafor? FUNDA la cele mai multe si bune idei! :*

Răspuns Câştigător
| EizaG a răspuns:

Mai bine nu te tunde, iti spun din propria experienta, am avut parul lung si am vrut sa il tund indiferent de ce imi spunea mama si prietenele. Dar daca tot vrei sa te tunzi poti sa ii spui sa iti ia varfurile un pic mai mult, si sa iti faca breton intr-o parte. P.S: Daca te intreabasa iti faca bretonul in scari spune NUUU, arata groaznic. Daca vei vrea dupa aceea sa accelerezi cresterea lui, poti folosi uleiul de masline, il incalzesti si stai cu el cat de mult poti, ai grija sa fie intins pe toata lungimia parului, inclusiv radacinile. Succes in alegerea solutii cele mai bune!