| Ald527893 a întrebat:

Buna TPU.
Cum as putea sa nu mai fiu asa de timida?
Sunt timida dintotdeauna si tind sa cred ca nu ma pot schimba.Cateodata imi place ca sunt timida dar cateodata nu.
Cum as putea remedia?

4 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Ai 15 ani, cu timpul o sa-ti formezi personalitatea si te vei dezvolta, vei scapa de timiditate sau vei invata sa o controlezi. Oamenii nu raman la fel, ci se schimba in functie de lucrurile pe care le in viata si oamenii cu care se inconjoara.

| just4ubr2015 a răspuns:

Incearca sa fi mai sociabila sa discuti sa ai prieteni renunta la timiditate fa-ti un iubit

| Raluca591 a răspuns:

Hei, da-mi te rog mesaj pe Instagram: raluca_ralu2