| CezaraEM a întrebat:

Cum fac in jocul Sims 3 urmatoarele etape de la Rockstar si chitara. Am devenit Rock star, am terminat cele 10 nivele la chitara, dar mai sunt 2 etape in jurnal acolo: Guitar Star si Master..in fine!

Cum fac si urmatoarele 2 nivele din jurnal? cum fac sa obtin chitara aia super care are si boxa

Va rog, explicati pe indelete, dau funda! va rog mult

1 răspuns:
| RaspundLaOricePrieteniVaPup a răspuns:

Uite...Nu te mai complica atat.Scrie Ctrl+Shift+C si scrii Testingcheatsenabled true si apasa shift si apasa si posta in acelasi timp alege set carrer apasa pe music Si este ceva cu Rock apasa pe el si dupa dai pe StarRock..Gata Si iti da si limuzina poti face concerte si spectacole! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?