| Taylor9999999999 a întrebat:

Buna TPU cum imi pot da seama daca o fata ma place fara sa o intreb?

ma inteleg foarte bine cu ea si ne alintam "baby" laughing si uneori imi mai zice "te iubesc fratioare" credeti ca ma place sau as avea vreo sansa sa fiu cu ea?!

dau fundita :* :*

2 răspunsuri:
| Skumpyk a răspuns:

E clar ca te place dar daca tu nu ai curaj sa o abordezi fa-o geloasa adica punete pe facebook intr-o relatie cu o fata inventata de tine si vezi ce spune sau bate si tu apropoul daca te intreaba daca vrei sa mergi cu ea la fil tu spui ca daca ati fi impreuna cu tine poate ati merge impreuna la scoala sau la film sau daca ai curaji spune-i ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni si va intelege

| Stefan_Marian_2000 a răspuns:

Te place