| simo102 a întrebat:

Buna TPU.Cum imi pot inrosii ochii, mai ales in interior langa irirs acolo unde este alb? Imi plac la nebunie ochii rosii dar nu stiu cum sa ii obtin, in afara de cola sau ceapa.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca cu ceapa. Imposibil sa nu gasesti in bucatarie. Dar sa-ti iei si cativa km de servetele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti pe bune cu intrebarea asta?

| simo102 explică (pentru suntserios):

Da,imi place chiar mult cum arata.Si parintii nu mai cumpara cola din cauza ca nu dorm si am ochii rosii dupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumeaza mult, ca turcii, cel putin un pachet pe zi daca vrei ochii rosii. ^^

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Dupa 5 tigari simt deja ca o sa mor plus ca am niste probleme si fumez pe ascuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru simo102):

Eu nu vorbeam serios laughing

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Merge cu pepsi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă mult efort.

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc serios -_- cum sunt romanii in ziua de azi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru simo102):

Și eu vorbesc serios.
Oamenii obosiți au ochii roșii.

Cică" cum sunt romanii in ziua de azi", apăi mă scuzi că nu-s atât de imatură și praf încât să-mi doresc ochi roșii.

Cum au ajuns fetele din ziua de azi...

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Idk.pur si simplu imi place cum arata si nu vreau sa am conjunctivita