| marisella76 a întrebat:

BUNA TPU! cum pot pune pozele de pe fotoaparat digital in calculator prin cablu USB? eu am incercat si imi arata eroare...pliz ajutor!

Răspuns Câştigător
| daniafi a răspuns:

Pentru a "pune" transfera, pozele de pe un aparat digital pe un calculator trebuie sa instalezi drivru, dar in ziua de azi se instaleaza automat, depinde ce fel de aparat ai.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cumpără-ți un cititor de carduri, e mult mai practic și mai sigur.
Introduci cardul în cititor, cititorul în PC și apar automat pozele.
Acesta costă în jur de 15-30, și îl poți folosi și ca să încarci/descarci melodii/poze din cardul telefonului.
Baftă!