| Alexandra301 a întrebat:

:* Cum pot sa imi activez internetul pe un telefon Samsung Galaxy Mini?

4 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Mai intai dai la *100# apoi dai la 5. Optiuni / Oferte de date / iar apoi prima care iti apare, testeaza internet pe mobil timp de 7 zile big grin nu-ti ia niciun ban, e gratis, dar la mine se intampla sa tina 3 saptamani, nu 7 zile;

| Alexandra301 explică (pentru loredanalorena):

Nu imi apare Optiuni de date\Oferte de datesad

| loredanalorena a răspuns (pentru Alexandra301):

Imi pare rau, atunci....nu stiu ca sa-ti zic!

| AlexFreak a răspuns:

Tine apasat pe butonul de POWER/blocare telefon si dai pe "Pachete de Date" a 2 a optiune.Succes!