| Allediana90 a întrebat:

Buna TPU... cum pot sa sterg un grup de pe facebook? e creat de mine. mersi

Răspuns Câştigător
| BlackBi a răspuns:

Pai un grup nu poate fi sters. adica din cate stiu eu, dar poti sa te scoti din membri, intrand pe grup, drai la rotita aia din capat din partea dreapta, si scrie acolo paraseste grupul, dai acolo si pe urma bifezi casuta in care scrie, iti impiedice prietenii ca sa te mai bage in grup. si asa nu mai faci parte din grupul ala. nu prea il poti sterge