| Iulia20 a întrebat:

Buna TPU cum pot sami desfund nasul rapit fara spreiuri prin metode naturistehappy
-Dau funda+votbatting eyelashes
-scuze de categoriepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| d33yuka a răspuns:

Pai... exista o chestie: pui intr-un lighean cateva pliculete de ceai de menta si peste ele pui apa CLOCOTITA! Iti pui un prosop pe cap, cat sa iti astupi capul si ligheanul, si inhalezi aburul timp de cateva minute. La mine a mers! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?big grin

1 răspuns:
| alinapp12345 a răspuns:

Poti sa amesteci apa cu sare de mare si sa i-ai in nas, sa tii citeva secunde si sa-i dai drumul, sau clateste nasul cu apa rece rece, mai bea ceaiuri de mentola, cu miere sau lamiie. funda?