| JustForFewSeconds a întrebat:

happy
Cum pot sterge mai multe poza pe facebook?thinking am nevoie urgent de un raspuns pentru ca am pus 10 poze la fel cu mine si nu stiu cum sa le sterg...straight face
Ajutati-maaaaaa:-s:-s FUNDOI!

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Sub poza, in stanga jos scrie sterge poza sau ceva de genu, dai pe aia.

| B3belusha a răspuns:

Faecbook -> fotografii -> click pe album -> clic pe poza care vrei sa o stergi -> dai cursorul in jos si in stanga ta, pe ecran iti vor aparea mia multe > eticheteaza aceasta fotografie, distribuie, tu din toate acealea apesi pe STERGE ACEASTA FOTOGRAFIE>
Succes!

| andda_2600 a răspuns:

Dupa ce dai click pe poza iti apare in stanga "Sterge aceasta fotografie"