| AlexandraCroft a întrebat:

Cum pot vedea filmele care le-am downloadat?(Adica ce program? stiu ca este unul din windows prin care pot vedea dar merge atasat subtitrarea downloadata de pe net?)
Si alea care le-am downloadat nu au subtitrari.si cand am downloadat subtitrarile nu stiu cum sa le bag in film sa vad.
Sunt cam bata la capitolul asta asa ca va rog seriozitate.

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bs player
vlc media player

| byby_6933 a răspuns:

Poti incerca VLC media player... dupa ce pornesti filmul dai click dreapta si este o sectiune in care poti incarca subtitrarea... sper ca te-am ajutathappy