| TheDarkQeen13 a întrebat:

Buna tpu.Cum poti face sa iti apara chestiile alea pe facebook de ex "se simte fericita"?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa-ti pui facebooku in engleza, de la setarile contului alegi limba engleza.

Unde scrie, "la ce te gandesti", apare o bara gri cu un ceas, un aparat foto. Si dupa acel aparat foto apare un "smiley face". Dai pe el si alegi de acolo ce doresti.

| AndreeCdu a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi setarile contului, si sa-i schimbi limba in engleza si apoi totul va aparea de la sine big grin