| Lirx a întrebat:

Cum sa imi scot cronologia de pe facebook? Multumesc anticipat :d

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Nu mai merge, eu cred ca e o prostie dar na...nici eu nu mai pot scapacrying

6 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Din pacat nu mai poti sa ti-o scotihappy

| Neeli a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/
Alegi browser-ul, salvezi si instalezi!
Simplu!

| Lirx explică (pentru Neeli):

Mersi neeli dar am dat fundita imi pare rau ti.as fi dat.o tie :*

| Neeli a răspuns (pentru Lirx):

Eu nu dau raspunsuri pentru fundite... eu vreau sa ajut lumea happybig grin :*

| ForYouu a răspuns:

Am incercat si eu toate metodele dar degeaba... nu merge stearsa sad...[ eu am activat.o din greseala]

| LaCrIsHoR a răspuns:

Nu se mai poate dezactiva, in curand va fi obligatorie crying