| Andrei151 a întrebat:

Cum sta treaba? Daca alerg in medie pe saptamana 15 km si mai si fumez imi m-ai afecteaza fizicul/plamanii asa de mult sau se compenseaza alergatul cu fumatul? Lasam rezistenta deoparte.

Funda pentru cel mai complex raspuns. Multumesc mult pentru raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Ristoiu_David_1996 a răspuns:

Fumatul tot iti afecteaza organismul, indiferent de cat sport faci, sfatul meu e sa te lasi.

| stoneman1 a răspuns:

Da ce crezi ca se intampla oare? Si asa e fumatul distruge plamani!