| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, Cum va simțiți după 6 luni de vacanță în caz ca se va deschide școala? Eu cred ca o sa confund caietul cu telefonul

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna... bine era la scoala happy. Nu confunzi nimic, ce ai invatat nu ai cum uita, asta in caz ca nu ai formulat ironic mai sus happy.

| Byb2001 a răspuns (pentru Celcestietot):

Normal ca nu învăț nimic

| Celcestietot a răspuns (pentru Byb2001):

Hehe laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Ar putea sa ai dreptate daca esti la gimnaziu /liceu /facultate. Faci scoala online!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vacanță?
Aveam mai mult timp liber când eram fizic la facultate, decât acum, cu online-ul.

De când am început, am fost întruna la cursuri, laboratoare, am avut o grămadă de programare de făcut, de proiecte și până și examenele online erau foarte grele.
Și când aud persoanele "sunt în vacanță de jumate de an" și mor laughing

dar, măcar mă simt productivă. Într-un caz contrariu, aș simți că trece viața asta pe lângă mine și nu fac nimic.

| Turbo223 a răspuns:

O sa ma simt ok primele zile. Dupa iar vreau vacanta laughing