| 0IoAnA0 a întrebat:

big hug *intrebare pentru baietihappy* Am si eu o curiozitate. Unele fete arata mai copilaresc ca fata, ca si corp, dar nu ca si comportanment(aici e vorba si de mine, P.S. am 15 ani), adica nu isi arata varsta reala decat dupa ce le cunosti; dar sa zicem ca nu sunt urate. Ma sunt fetele care arata de varsta lor dar sunt fete frumoase care nu exagereaza cu machiajul si hainele si in ultimul rand ar fi cele mai impopotanatelaughing. Ei bine intrebarea mea ar fi: Ce credeti voi baietii despre fetele care au o infatisare copilaroasa? Le-ati baga in seama sau nu? Va rog sa scrieti si opinia voastra nu numai raspunsul la intrebarehappy.-scuze pentru greselile gramaticale daca suntbig grin-

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Vreau sa stiu in primul rand ce intelegi tu prin infatisare copilaroasa? Haine sau de la mama natura? Eu bag in seama orice om si nu ma gandesc la sex decat atunci cand este cazul.Cazul" se intampla cand fata este frumoasa, normala, serioasa si suficient de amuzanta.In primul rand trebuie sa inveti sa iti controlezi emotiile si sa nu lasi gandurile sa iti scape, mai ales cele negative.Atunci oricat de copilaroasa vei fi, tu vei fi simtita ca o prezenta puternica, divina, impresionanta si gata de noi prietenii.

| 0IoAnA0 explică:

O fata copilaroasa la in fata, adica oricine daca o vede ii da mai putin decat varsta pe care o are, la hine sincer nu m-am ganditthinking

| EdK a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "infatisare copilaroasa". Prefer pe cineva mai "copilaroasa" decat una plina de fite.