| iiFlower a întrebat:

Buna,TPU!
Da,stiu ca v-ati saturat de intrebarile gen ,,cum sa slabesc?",insa am nevoie de ajutorul vostru.Stiti,vine vara.Poate multi o asteapta,insa mie mi-e teama de ea.Am pus o gramada de kile pe mine si nu stiu cum sa dau jos ! crying Ma simt atat de urat in pielea mea,pur si simplu mi-e scarba de mine!Am 70 de kg si o inaltime de 1,75 cm. straight face Ce exercitii +dieta(nu una groaznica,ci EFICIENTA) imi recomandati ? As dori sa slabesc pana in luna mai ,maxim 15 kg.sad Nu este imposibil acest lucru,pentru ca multe persoane slabesc asa. As dori sa slabesc in zona taliei,soldurilor si a coapselor(picioarelor) ,acasa. Astept sugestii eficiente.Va multumescsad

2 răspunsuri:
| MadalinuskaIonuska a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic fa miscare alearga, nu manca mancaruri grase de ex carne mananca numai legume si nu mancat multe dulciuri, bea apa cu lamaie sper sa te ajute!:*

| aly96 a răspuns:

In primul rand trebuie sa renunti la dulciuri:d Din pacate u vrei sa slabesti unde este cel mai greubig grin Eu iti recomand sa faci abdomene 50 pe zi in 2 seri daca nu poti deoadata si pentru picioare sa mergi cu bicicleta dar bicicleta adevaratabig grin