| ByaNot4youu a întrebat:

Da-ti-mi idei de nume Facebook [am 2, unul cu numele si prenumele. iar al2lea cu un nume ales.] imi puteti da idei de un nume, Toate pe care le-am incercat, nu au mers. imi puteti da idei? Funda:*

1 răspuns:
| AndrreeaMm a răspuns:

Poti pune un nume siplu, unul care sa mearga...si ti-l poti schimba cand esti logat cum vrei tu ca numele cu care ai facut contul nu connteaza. si asa til schimbi la setarile contului si cand te cauta cineva te cauta cu numele care ti l-ai facut noi:p