| Stefan65 a întrebat:

Daca am tigari in bagajul de mana, o sa mi le scoata din geanta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa iti scoata, poate sa nu, depinde ce se intampla la control, ce vad pe scanner samd

| SilentRain a răspuns:

La aeroport, da.

| devilshelp a răspuns:

In bagajul de mana eu am avut crema si nu mi-a zis nimic, chair daca pe site scria clar ca nu ai voie doar daca e intr-o plasa din aia de se inchide. Depinde si cum nimeresti, daca ai vreun politist mai sictirit o sa ti le scoata. Pentru orice eventualitate pune o ruda sau un prieten sa astepte sa i le dai in caz ca nu te lasa cu ele