| Iooanna2 a întrebat:

Daca ar fi sa aveti un prieten/a cum ati vrea sa fie ea/el?

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

Pentru mine, baiatul potrivit arata ocrotitor, sensibil, cu stangacii din acelea mici de emotie ca ma are in preajma. Acel baiat care ma face sa ma simt in siguranta, care ma pupa pe frunte de mai multe ori decat pe buze, care ar irosi zile intregi sa-mi confectioneze un cadou manual, in loc sa piarda 10 minute pentru a arunca banii pe bijuterii scumpe, caruia nu i-ar pasa de nimic, daca intr-o zi, l-as lua de mana si i-as propune sa fugim.
Baiatul acela care mi-ar respecta deciziile, chiar daca uneori l-ar durea urmarile lor, care mi-ar arata unde gresesc, chiar daca nici el nu s-ar pricepe prea bine.
Asa ar arata...

12 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Istet,respectuos si intelegator.

| Şhaziaa a răspuns:

Dulce,dragut,nebun,putin golanashlove struck

| Elllliiii a răspuns:

In primul rannd SINCER

| AdeeMaria a răspuns:

Sti...toata lumea zice ca interiorul conteaza,ce are in suflet,ci nu infatisarea.laughing
Dar no,acum nu poti sa mergi pe strada cu ultimul 'cioroi' laughing [bine, fiecare e frumos in felul sau]
Eu as prefera un baiat frumos, inteligent, sincer, respectos si sa imi faca poftele laughing
Oricum...mai astept sa cresc inca vreo cativa ani, e prea devreme pentru minebatting eyelashes
funda?

| RaspberryLover a răspuns:

Pentru mine, sa fie un om sufletist, bland, cu umor, istet si intelegator...dar si curajos.

| AdeeMaria a răspuns (pentru TheStory):

Ce frumos ai spus. happy Chiar m-a impresionat raspunsul tau.winking
Pacat ca inca sunt membru junior si nu pot vota raspunsul tau.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Majoritatea spun ca fetelor le plac baietii mai golanasi, mai ''rai''. Depinde de caracterul tau. Insa eu fiind baiat mi-as dori sa am o prietena care sa ma iubeasca asa cum o iubesc si eu, sa-mi impartaseasca aceleasi sentimente, sa o cunosc pe interior.

| SecretLady91523 a răspuns:

In primul rand sincer si pasator, genul de persoana care s-ar opri din a se juca ultimul joc pe calculator pentru a vorbi cu tine. Apoi amuzant, dulce, destept, etc.batting eyelashes

| d3javw a răspuns (pentru TheStory):

Deja o dam in basmetongue

| DAC a răspuns (pentru d3javw):

Daca n-ai putin de basm in viata, traiesti degeaba!

| d3javw a răspuns (pentru DAC):

Nimeni nu trăiește degeaba, Eu doar am constatat realitatea.că nu,, prea`` găsești așa o persoanăhappy

| TheStory a răspuns:

Asta nu cred ca se va intampla.