| aalleexandra a întrebat:

Buna TPU daca ati merge pe o insula ce vedete ati lua cu voi?(2 fete si 3 baieti)

9 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Oana zavoranu, pepe, (ar fi o combinatie maxima)
bianca, liviu, augustin viziru

| B0GDI a răspuns:

Pai 2 fete: J Lo(intelegi de ce), Oana Turcu(cu ea as putea purta o conversatie mai inteligenta)
3 baieti:Eminem, Smiley, Andi Moiesescu

| solumaam a răspuns:

Eu as lua doar fetele si nu conteaza care, doar sa nu fie trecute de 25 de ani laughing

| JuliaDYankee a răspuns:

Fete: inna,shakira
baieti: gigi becali, enrique iglesias, daddy yankee
nu-s la nimereala puse.asta-i adevarul...

| Instinkt a răspuns:

De ce sa iau 3 baieti? sung gay?
sincer as luao pe Daniela Crudu, Adelina Pestritu.si inca cateva fete

| andreeutzaa a răspuns:

Baieti: Eminem, Jim Carrey si Jensen Ackles :X
Fete: Sandra Bullock, Enya(muzica ei m-ar relaxa laughing

| thebest_6021 a răspuns:

Baieti:justin bieber, leonardo dicaprio si andi moisescu
fete:inna, andra si oana zavoranu

| PikaRawrr a răspuns:

Kpop starswinking

| JuliaDYankee a răspuns:

Fete:michelle obama(sa ma iau de culoarea ei), oana zavoranu(sa-i sparg buzele cu un ac de siguranta)
baieti:boc(sa-l folosesc ca si colac de salvare), gogaie(nu stiu de ce), vanghelie(iar nu stiu de ce)