| pitikaaa a întrebat:

Daca ati putea sa ma ajutati cu niste informatii, v-as fi foarte recunoscatoare:*. Pentru cei care sunteti din Baia Mare, sau cunoasteti locatia. As dori sa ma inscriu la cursurile de dans de la ProDance 2000. Este un club de dans sportiv. As dori sa aflu cateva informatii, daca cineva dintre voi a fost aici, si cum vi s-a parutthinking, sau daca merita sa ma inscriu happy. Astept cat mai multe raspunsuri. Dau fundita. Multumesc:*!

1 răspuns:
| Denisa_Mihaela_1967 a răspuns:

Merita sa te inscrii! A fost verisoara mea si a fost superb dar din pacate a ajunds numai pana in semi-finale! sad
Este un dans sportiv care te ajuta sa iti mentii silueta.
Pentru clasa H trebuie sa ai intre: 6-9 ani
10-11 ani
12-15 ani

Clasa E-
6-9 ani
16-35 de ani

Clasa D-
16-35 de ani
Si la neoficial 10-11 ani

Fundita?