| AnaisC a întrebat:

Buna,TPU! Daca cineva sustine examenul de Bacalaureat in prima sesiune (Iunie),ia nota de trecere la toate probele si deci, promoveaza examenul.Mai poate sa intre din in a doua sesiune (August) daca doreste? Si sa se ia in considerare cea de-a doua sesiune? Multumesc!

1 răspuns:
| GabyAlexa a răspuns:

In august s-ar pune ca a doua sesiune pentru el. Desigur daca a luat note de trecere nu cred ca mai are rost sa mai dea o data in august.