| Anonimaaaaa5781 a întrebat:

Dacă ii dau mesaj lui Bongo si am telefonul încărcat în Orange cu 5 euro cu 1000 minute internațional îmi mai ia cost suplimentar?

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Mesaj trimis către bongo se taxează cu 1.5€ +TVA

| Andreeush a răspuns:

Îți pierzi creditul degeaba.
Nu fi fraieră.

| Plato a răspuns:

Ce usor se prostesc oamenii. Oare asta inseamna ca oamenii sunt prea prosti sau prea destepti?

| Anonimaaaaa5781 explică (pentru Plato):

Ce ușor e sa faci oamenii prosti când adresează o întrebare... Asta înseamnă că ești frustrat ori ca nu ai ce face cu viata ta și încerci să-i ranesti pe alții? Știu ca ia cost suplimentar, însă faza asta mi-a venit în cap aseară când i-a dat o prietena mesaj și a făcut cost de vreo 100-200 lei?‍♀️ Dacă voiai sa ma insulti cumva prin răspunsul asta sau sa îmi zici foarte subtil că-s proasta, ți-ai irosit timpul degeaba dragule?

| Plato a răspuns (pentru Anonimaaaaa5781):

Nu e vorba ca stii sau nu de cost sau ce o fi.
E vorba ca atatia oameni trimit bani unei stupizenii pentru a le zice niste lucruri la întâmplare.
Iti pot zice si eu ca te place Popescu Ion, pe gratis.

| Anonimaaaaa5781 explică (pentru Plato):

O făceam doar de distracție și pentru ca eram curioase sa vedem dacă zice ceva ce e adv cum am văzut pe ytlaughing))