| MariaIoana15 a întrebat:

Dacă ma apuc de scoala prin Iulie, eu fac 18 ani in Septembrie și dacă in August o sa vreau sa ma
Programez online pentru sala prin Septembrie După ce fac 18, credeți ca o sa fie locuri? Unele persoane se programează și cu 3 luni înainte din ce am văzut, ce ziceți? O sa găsesc vreun loc?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La sala nu sunt probleme cu programatorul, acolo lucrurile merg relativ repede. Problema e cu traseu. si acolo te programezi dupa ce iei sala abia... si acolo dureaza cateva luni

| sierra1 a răspuns:

Sigur da!