| afara123 a întrebat:

Daca zici,, sa moara mama" ca(de ex am luat 10), dar n-am luat, se poate intampla ceva?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, doar că e o vorbă cocălărească și de prost gust.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu cred, dar nu mai repeta asta niciodata.
Se supara Dumnezeu.

| ValentinGabi a răspuns:

Da,dumnezeu te aude si se poate îmbolnăvi mama ta!

| suntserios a răspuns (pentru ValentinGabi):

happy
Doar asta aude dumnezeu nu?
cum mor copii de foame nu prea ii pasa

| ValentinGabi a răspuns (pentru suntserios):

Îi vede si pe ei stai tu liniștit însă pe ei îi formează de mici să se descurce în viață să plece de jos să aibă motivație si să realizeze ceva nu să ajungă bombardierii ca puști de banii gata.happy

| suntserios a răspuns (pentru ValentinGabi):

Adevarul e ca daca mori de foame la propriu pe la 5-8 ani clar nu mai ajungi bonbardier.