| Andreea_2568 a întrebat:

dau funda. cei care aveti asa compuneri mai ciudatele puteti sa imi spuneti si mie cateva.sau poezii.

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

A fost odata pe un taram indepartat,un vrajitor care radea ca prostul fara incetare,pentru ca din greseala a aruncat o vraja asupra lui care te fac esa razi vesnic.
Acel vrajitor era foarte ciudat, era si balerin, dansa mereu cu zanele si mereu le calca pe picioare.Mereu era de rasul paduri, pana intr-o zi cand o veverita la chemat langa o scorbura si din cateva cuvinte l-a transformat in vaca.Cum era vaca mugea, si aceste mugete puse pe muzica i-au dat aripi si a zburat pana la Bucuresti.

VA URMA... aceasta poveste este facut din comentarii si ii cam ciudata. Daca vrei poti si u sa ajuti la continuare.ii la o intrebare de pe profilul ****... Funda?happy

1 răspuns:
| Deny1333 a răspuns:

Toate poeziile pe care le compun sunt mai ciudate. laughing
anyway, pentru ce îţi trebuiesc? raised eyebrows