| aaaaaaa1bbbb a întrebat:

Dau funda! Vreau sa imi pun unghii false dar nu vreau sa ma duc la salon. Ideea e ca le pot cumpara din orice magazin cu 5-8 lei dar cu ce le lipesc? Mi-am luat vara trecuta si lipiciul de la ele nu era bun deloc. Nici macar nu se fixau dar sa se mai si lipeasca?! Am auzit ca, cu superglue sau picatura imi stric unghia ceea ce nu vreau! Va rog dati-mi niste idei
cu ce le pot lipii sa nu imi cada in urmatoarele 10 minute!

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Mai bine mergi prima data la salon sa vezi cum se procedeaza, le intrebi pe femeile de acolo ce nu stii si ata viitoare cand vrei sa iti pui unghii o faci singurawinking

| aaaaaaa1bbbb explică (pentru Carmen100):

Am mai zis ca nu vreau sa ma duc la salon! Totusi e prematur! Vreau sa mi le pun eu. merci ca mi-ai raspuns. Te pup :*

| 16Gabriela a răspuns:

Poti sa pui lipici normal...de copii, si nu le strici, adica pana la urma creste unghia aia si o tai si daca partea aia o strici dupa o tai cand creste si e ca noua. :*