| PinkkRosee a întrebat:

Dau fundița imediat ce primesc răspunsul potrivit.Am câteva întrebări despre Crăciun, vreau sa fac un fel de sondaj(nu e pentru la scoală, e pur si simplu din curiozitate). Deci, iată întrebările și opțiunile de răspuns(puteți alege doar un răspuns):
1. Ce este pentru voi Crăciunul?
a)o oportunitate de a-ți petrece timpul cu familia;
b)o simpla sărbătoare;
c)sărbătoarea mea preferata;
d)mi-e indiferent;
e)una din cele mai sfinte și iubite sărbători.
2.De Crăciun îmi place...
a)sa împodobesc bradul;
b)sa cant colinde;
c)sa mănânc delicatese;
d)sa ma joc cu zăpada;
e)sa ma bucur de vacanta(timpul liber);
f)toate cele de mai sus.
3.De Crăciun, la mine în familie, bradul este împodobit, de-obicei, de...
a)mine
b)mine și încă 1 sau 2 persoane din familie;
c)părintii mei fac asta(cel puțin, unul din ei);
d)toată familia;
e)bunicii/frații/surorile mele(părintii sunt plecați din tara pana și de Crăciun);
f)-Mami nu ma lasă sa împodobesc bradul crying...
g)-brad de Crăciun?!? Ce-i ăla?-
4. Mâncarea mea preferata de Crăciun este...
a)cozonacul;
b)sărmăluțele;
c)fripturica;
d)ciorba, supa, borșul;
e)ceva comandat(pizza, hamburger, etc);
f)alta mâncare;
g)toate cele de mai sus;
-Varianta de răspuns poate fi 1 singura.Va rog sa răspundeți cu seriozitate și sa nu comentați chestii de genu':,,-Ce o interesează pe asta' ce mănânc eu de Crăciun?"
-Dau o mare Fundiță pentru cel mai frumos răspuns big grin.
V'am pupat :*.

Răspuns Câştigător
| CriCri04 a răspuns:

1) A
2) A
3) D
4) C
sper ca esti multumita de raspunsuribatting eyelashes imi place sa completez astfel de chestii:* acum primesc fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| PinkkRosee explică:

Îmi pare rău,BibiiiBlocksberg, dar prima oara ai trimis doar o mica parte din răspuns, asa ca am dat fundița lui Teo_4269.Ai avut un răspuns foarte frumos argumentat, cred ca mai frumos decât al lui Teo_4269. Sper sa înțelegi.PA-PA!

| xCăpşunici a răspuns:

1. Ce este pentru voi Craciunul.
-Vai, le-as alege pe toate caci.Asta e Craciunul, inveseleste mereu prin cantec si dans.Si prin Mos Craciun.Dar nu pot alege decat una : Este, E!
2.De Craciun imi place sa.
:-) De siguur.Sa impodobesc bradul. Momentul ala in care esti atat de fericit. In preajma tuturor, si bucuria tuturor este atat de sincera happy

| xCăpşunici a răspuns:

1.
Vai, pai.Le-as alege pe toate mai putin D.
Cacii, asa e craciunul, inveseleste mereu prin cantec.Asa il iubesc, si asa aleg varianta E.

2.

De sigur. Impodobirea bradului.Cand esti cu familia.Si bucuria voastra este atat de sincera.Este minunat!

3.
Toata Familia, Bineinteles

4.
Cozonacul. Mmmmm. Mirosul pe care il simti cand intrii in bucataria buniciiilove struck

Atat.Sa sti, ador craciunul. Iata un prilej de bucurie.Momentul care ne ajuta sa iertam si sa fim mai buni.Sa oferim si sa fim mandri de ceea ce suntem.Suntem TPU!

| xCăpşunici a răspuns:

Funditaa?:-)