| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:dCare este cea mai mare placere din viata/? fundita la cel mai fainlaughing

Răspuns Câştigător
| Freedom_1119 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai mare placere din viata este sa inveti sa vezi fericirea in lucrurile marunte din jurul tau,sa stii sa respiri aerul de primavara,sa te bucuri cind te alinta o raza de soare, sa te bucuri ca poti atinge firele plapinde de iarba...Cea mai mare placere este sa te simti cu adevarat implinit si doar atunci vei fi cu adevarat fericit, sufletul iti va dansa de bucurie si vei simti placerea vietii...happy

5 răspunsuri:
| bebetho a răspuns:

Statistic vorbind, nu stiu. Subiectiv, progresul cultural, spiritual si sexul.

| Beastboy a răspuns:

Parerea mea este ca dragostea=cea mai mare placere, dar si cel mai puternic. cu acest lucru nu ar trebui sa ne jucam niciodata deoarece ii putem rani pe cei din jurul nostru sau ne putem rani chiar si noi

| 女明DongRi a răspuns:

Sa simti ca esti liber sa faci ce vrei, sa calatoresti, sa simti ca,big grin cu adeavarat traiestihappy

| Nechaty a răspuns:

Cand iti cresti copii si ii vezi la casele lor totul bine si nepoti stranepoti etc...cred eu.happy

| Mady5Stars a răspuns:

Sex!