| MissGreenDots a întrebat:

De aproximativ o saptamana mi-am pus aparat dentar si deja mi-a cazut un bracket. Problema e ca este chiar ultimul din dreapta de pe arcada de sus. In plus, l-am si inghitit fara sa vreau. Urmatoarea programare o am abia in septembrie. Credeti ca e o problema daca astept pana atunci?

Răspuns Câştigător
| Aneetteee a răspuns:

Buna, du-te imediat la medicul unde ti-ai pus aparatul, nu astepta pana in septembrie. Si cred ca acel medic nu este asa bun, pentru ca trebuia sa iti zica anumite chestii. De exemplu : daca iti cade un brachet sa nu astepti pana la programere si sa te duci atunci cand iti cade. Si acest medic trebuia sa iti puna acaolo unde zici tu ca ti-a cazut o alta chestie, nu un bracket pentru ca acela cade. Eu asa am, am ceva care e lipit de masea asa cu totul, unfel de imbracaminte.winking. Mult succes.

4 răspunsuri:
| MissGreenDots explică:

@Lavi, mersi mult, chiar o sa incerc sa rezolv, desi nu stiu daca o sa pot sa merg mai repede pentru ca e plecat in concediu.straight face In legatura cu imbracamintea aceea de pe dinti, stiu ce zici si chiar ma mirasem ca mie nu mi-a pus. Daca o sa intreb, crezi ca imi va pune? Tie cand ti-a pus aparatul ti-a pus si imbracamintea aia pe dinti sau a pus-o dupa aia?

| MissGreenDots explică:

@Lavi, mersi de sfaturi. Eu oricum o sa il intreb, si sa vad ce o sa spuna...eu am mers la el in speranta ca e foarte bun, deoarece e venit din Grecia si na...in fine. Mersi inca o data. :*

| Anesia27 a răspuns:

Snuna-ti medicul ortodont si spune-i.Te va reprograma.

| Aneetteee a răspuns:

Cand mi-a pus aparatul mi-a pus si imbracamintea aceea. Intereseaza-te cand vine din concediuwinking.Tu intreabawinking ca nu stica. Dar odata ce nu ti-a pus de la inceput. inseamna ca nu prea e cun acel doctorwinking.