| LdyD a întrebat:

De cateva luni am o problema foarte mare,nu pot sa dorm noaptea, ma chinui cate 4-5 ore sa adorm si mi se face rau simt o durere in piept,respir greu,uneori imi amortesc parti ale corpului si am senzatia ca o sa lesin sau o sa raman fara aer, e o senzatie oribila. ma chinui cu asta de luni intregi si reusesc sa dorm doar in spre dimineata pe la 10 si ma trezesc dupamiaza la 3-4. Ce pot sa fac sa-mi revin si sa-mi reglez cumva somnul sa pot dormii si eu ca un om normal? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic. Si eu am probleme cu somnul, dar nu am simptomele tale, tu probabil suferi de anxietate

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.