| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De cateva zile am observat ca am gura foarte uscata si nu pot sta mult timp fara sa beau apa, mai ales dupa ce ma trezesc cat si in timpul zilei, eu care de fel nu prea beau apa ci suc si ma gandesc ca si asta poate fi o cauza din moment ce consum cola zilnic aproximativ. Astept un sfat, multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ar fi mai bine sa mergi urgent la medicul de familie? Nu ma pronunt ca nu este deontologic dar poate fi o boala destul de grava.

| AnaAnastasiaaaa explică (pentru Salontanul):

Super.M-ai speriat mai rau decat eram happy

| Salontanul a răspuns (pentru AnaAnastasiaaaa):

Mai bine sa te sperii acum si sa fie bine pe urma. Dumnezeu sa-ti ajute!

| MeForeverAlone a răspuns:

Eu cred că e posibil să fie din cauza sucului. Știu că pentru o viață sănătoasă corpul are nevoie de multă apă, dar cola nu e bună chiar aproape zilnic. Sfatul meu: încearcă măcar pentru o zi două să bei numai apă și vezi dacă mai ai gura uscată. Dacă simți la fel și după aceea, urmează sfatul Salotanului, du-te la medic.
Baftă!