| Andraa11 a întrebat:

Buna TPU ...de cateva zile ma tot gandesc sa ma tund altfel... dar nu stiu cum am parul lung pana la fund tuns in v cu breton intr-o parte. El este destul de des si as vrea sa ma subtiez, filez nu stiu.habar n-am cum sa-i spun sa ma tunda, vreau doar sa fie mai subtire.Deci cum as putea sa-i spun sa ma tunda?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Doamneee, ce ma enerveeeezi! sad (glumesc) Daca as avea parul tau cred ca mi-as da si un premiu. Ce norocoasa esti! Lasa-l asa! Dar daca totusi vrei o schimbare, spune-i sa-ti ia din volum. Dar totusi: LASA-L ASA! happy Pupic!

2 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Fileaza-l putin dar nu-i lua din lungime.Cat mi-as dori eu un apr lung si ddes ca al tau sadsad

| Aliiinuuus a răspuns:

Fileaza-lll, nu-l tunde, si eu am avut parul lung si regret ca l`am tuns happy