| Andreea_1914 a întrebat:

...De cateva zile nu imi mai merge facebookul,, Deci imi apare: Nu v-ati autentificat, trebuie sa va autentificati pentru a continua... Desi eu m-am autentificat si asta imi apare la cateva secunde dupa ce intru. Asta este de cand am intrat pe facebook de pe un proxy, (poate ca cei care jaoaca Stardoll, au patit si ei). Folosesc Google Chrome

Daca stiti cum se poate rezolva problema, va rog sa imi ziceti

2 răspunsuri:
| AnneMarieR a răspuns:

Incearca sa facu un nou cont de facebook, autetifica-te cu noul cont, apoi intra cu contul tau... Sper ca te-am ajutat :*

| Nistor_Dary_1980 a răspuns:

Probabil cineva tia luat parola asa ca trebuie sa ti-o schimbi! dai acolo la "ai uitat parola" si trebuie sa scrii emailul si apoi intri pe gmail si iti apare un mesaj de la facebook unde e noua parola