| bestbogdan a întrebat:

de cateva zile nu. mi mai merge pagina de facebook. nu e o problema cu contul de facebook, pentru ca m-am logat de pe un alt pc si merge... cand incerc sa deschid pagina cu facebook de pe google imi apare urmatorul mesaj :"Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later." va rog din suflet ajutati-ma!batting eyelashes funda mare de tot!

Răspuns Câştigător
| AnonimNoName a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! eu folosesc mozilla de obicei, dar acum mi-am scos google chrome ca sa vad daca merge, dar tot nu merge! si apropo vezi ca facebook-ul chiar are probleme, da virusi! deja am primit. a inceput o fata sa vorbeasca cu mine in engleza desi noi ne cunoastem si am intrebat-o de ce vorbeste in engleza si ea a zis altceva, dar ea nici nu era pe facebook... si prietenii mei au primit de la mine : "Hi! How are you?" desi nici eu nu eram pe facebook si ei imi raspundeau! si asa au primit si ei ceva virusi! deci ai grija cu facebook-ul! si nu, nu sunt probleme cu net-ul. mai bine lasa-te un timp de facebook sa nu patesti la fel ca mine! e groaznic! toate mi s-au facut mari si nu mai aveam aceeasi bara de start jos si toate erau sa mi se stearga din el din cauza virusului! am sa mi-l duc la un om ce se ocupa cu calculatoare sa mi-l deviruseze! si unei prietene i s-a intamplat, i s-a stricat laptopul pe care il avea doar de o saptamana. nu stiu ce sa mai zic, dar eu te sfatuiesc sa ai grija! sper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incerca sa-ti iei un alt navigator, mozilla firefox 5 e cel mai bun dupa parerea mea, si daca ai mozilla, ai vreun virus ceva. Dezintsaleaza mozilla si reinstaleaza iar, si inceraca atunci. Daca nu, e posibil sa ai si probleme cu netul

| bestbogdan explică:

Nu merge de pe un alt navigator. am incercat! straight face

| MrsHoranxo a răspuns:

Am auzit ca hackerii trimit cereri de prietenie de pe numele tau cu aeeasi poza si de aia crying((((

| Ardeleanu_Elena_1974 a răspuns:

Nu pot sa intru pe pagina mea de facebook?