| Anonim445zzz a întrebat:

De ce nu imi mai apar noutățile pe Facebook ale persoanelor publice? Imi apar doar prietenii cand își schimba poza sau Adaugă comentarii etc. Dar celelalt fotografii ale celor care le-am dat like paginii acum nu imi mai apar sad Funda răspunsului corect

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă de la Setări→ Urmăritori/Notificări și bifezi ce crezi... Probabil e o eroare de la site, ori paginile nu postează noutăți...

Asigură-te că, atunci când dai like la o pagină frumoasă, să bifezi Notificări/ Toate pornite (apare scris, imediat sub "Îmi place")