| larysa_5081 a întrebat:

de ceva timp am intalnit un tip care a venit din italia. Are 20 de ani.Eu am 12 ani. dupa 2 zile de cand a venit din italia a inceput sa imi vorbeasca mai frumos. adica de cand am trecut prin barul parintilor mei si era si ala acolo impreuna cu prietenul lui cel mai bun. cand eram prin bar el imi scria un sms. eu il vedeam ca este atent si in telefon si la mine, stiam sigur ca imi scrie mie un mesaj. eu nu aveam telefonul la mine, si m-am dus in casa sa il iau. de fapt eram pe afara si il aveam afara telefonul. si cand ma uit pe mesaj scria: ce frumoasa esti mai papusa dar pacat ca esti mica de ani. si eu am ramas uimita, in acelasi timp ca aveam si prieten. mi-a mai scris el multe prin mesaje altu cum ar fi: dar lasa-ma sa te sarut macar o data si sa iti simt gurita si dupa aia mai vedem ce e intre noi. a fost wow. eu nu aveam de gand sa il las dar dupa cateva zile am iesit in parc cu prietenii si era si el cu prietenul lui. eu, eram in picioare si el a venit la mine, m-a luat in brate si m-a sarutat. dupa ce m-am dus acasa, m-a sunat si am vorbit. i-am spus ce rost ar avea sa ma sarute daca nu e nimic intre noi. el a spus ca poate o sa fie. si chiar asa a si fost. am fost impreuna dar timp de 3 zile. cica cand vorbesc eu cu el ii ia " nevastasa" telu din mana si ma intreaba pe mine cine sunt. eu i-am spus ca o fata, nimic mai mult. ma ia pe mine aia pe sus cica asta are si copil, e si casatorit. eu am ramas uimita cu faza de casatorie. de abia o credeam pe aia cu copilu. in seara aia ne-am despartit. dupa, a doua zi, iar m-a sunat. m-a intrebat ce fac, ce am mai facut, si chestii din astea.
ieri, am fost cu prietenii la fotbal, de fapt mai mult noi, fetele stateam si vorbeam si baietii jucau fotbal. dupa un sfert de ora, vine ala la mine in fuga, ma i-a in brate si ma saruta undeva prin spatele unor copaci. asta de 2 ori la rand. prima oara m-a luat in brate, m-a dus in spatele copacilor si m-a intrebat : i-a zi, ce e? eu i-am spus ca ce sa fie, decat ce vrea el de la mine( acum serios vorbind, ce vrea un baiat de 20 de ani de la o fata de 12 ani?) el a spus nimic si m-a sarutat. asa, pana cand au venit toti baietii la noi si au spus: " fetelor, ati spus ca aveti chef de forbal, acum nu mai vreti?'" ne-au luat aia pe sus. am inceput noi sa jucam si nu trecu mult si eu m-am lovit la picior. m-am oprit pe iarba. el a venit la mine, s-a urcat pe mine si m-a sarutat. eu am spus gata ca ne vede lumea si a plecat. dar, in seara dinainte de asta, sa mergem la fotbal el a fost putin ciudat si ma intreba ce fac, cum stau cu dragostea si din astea. eu am spus ca asa si asa si nimic mai mult. dupa, l-am intrebat ce vrea el de la mine. si a inceput sa-mi bata apropoul ca sa facem dragoste si ma tot intreba daca vreau si eu i-am spus " esti nebun la cap? am 12 ani, fii serios" el a spus, ca de obicei o vorba la el ca ce conteaza. eu am spus ca conteaza ca eu am 12 ani. si dupa, a 2 -a zi, cand trebuia sa mergem la fotbal, m-a sunat ziua pe la 12'00. i-am raspuns, eu eram in magazinul alor mei. am iesit afara si l-am intrebat de ce ma suna. el a spus ca nu are ce face. ar vrea sa se f**a dar nu are cu cine. eu ma amuzam de el si i-am spus sa se duca la nevastasa. a zis ca la batut fiindca vorbea cu minelaughing. imi tot spunea ca daca continuam sa avem o relatie, pana in seara asta( cand am jucat fotbal, era vreo 8 jum ceasul) nu mai eram fata mare. eu ma miram si chiar i-am spus sa o terminam ce a fost intre noi si sa ma lase in pace sa nu ma mai ia sa ma sarute sau ceva de genul. el mi-a intors inapoi cica a mai vazut el fete ca mine. eu i-am spus ca si eu ca el, e plin bacaulaughing.
dupa, seara cand sa ne cheme joaca, ma suna el intai. ma intreaba daca mai ies, eu ma incapatanam si am spus ca nu mai ies ca aveam treaba pe net. am intrebat cine mai vine si... a spus ca si prietena mea. am spus sa mi-o dea la tel, am vb cu ea si a zis daca vin. am spus ca nu mai ies. vorbesc din nou cu ala si a spus: dar ce? te-ai speriat la ce ti-am spus azi? eu am raspuns ca nu si doar pur si simplu ca nu mai vin. o sun eu iar pe fata aia, in acelasi timp mai treceau inca 2 baieti si le-am spus daca se duc la joaca, daca le dau eu minge si unde au fosthee hee. le-am dat eu mingea mea si ei au plecat la deal. eu o sun pe fata aia, prietena mea si plecase acasa ca a auzit ca eu nu mai vin( fata are 15 ani), o intreb daca mai vine la vale. ea a spus ca acum pleaca de acasa. cand a ajuns ea, am ajuns si eu. am stat, am vorbit. si dupa a vn ala la mine( vezi mai sus, cand m-a luat si ma sarutat in spatele copacilor). eu acum, habar nu am cum sa procedez. as vrea sa ma cert cu ala ca sa nu mai aiba treaba cu mine dar daca ma cert poate sa-mi faca ceva mai rau. daca o tin sa nu-i spun nimic, tot la fel o tine... deci habar nu am. eu am spus ca voi iesi mai rar pe drum, mai ales cand e si ala pe acolo. voi ce sfaturi imi dati? vreau sa ies din toata chestia asta. help!

9 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Mai dupa parerea mea el e un PEDOFIL, si asa e, apoi, cred ca ar trebui sa le spui parintilor tai pentru ca inca esti mica si daca te prinde nebunuu ala si te violeaza, doamhne fereste! si ramai cu sechele pe viata (ca ti-a tras-o un la.ba.giu laughing ).
Cel mai bine e sa le spui parintilor sau sa iesi cu prieteni/prietenele tale mai rar si undeva mai retras, si sa nu-i mai raspunzi la telefoane.
Asta e sfatul meu big grin funda?tongue

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer nuprea imi place de tipu asta.Adika se poarta cam ciudat si e mare pentru tine.Gandeste-te ca sunt 8 ani diferenta si un barbat de 20 de ani stie cum sa se poarte cu o fata ca tine.Stie cum sa te ameteasca,sa te zapaceasca,sa te alinte,iti da flori, te simti iubita, e atent cu tine pana ajunge sa faci sex cu el. Dupa iti da papuci si trece la alta tipa si procedeaza la fel cum a protejat cu tne.Nu zic sa nu ai un iubit mai mare dar nu de diferenta asta- un baiat de varsta ta sau maxim cu 3 ani mai mare ca tine e ok...
Dar faza ca e insurat si mai are si un copil e aiurea rau de tot
Spune-i sa te lase in pace, sa nu te mai caute, sa te sune etc.Nu-i bine pentru tine. Spune-i ca ai un prieten sa scapi de el si ca tipu e gelos
si nu accepta sa te mai vada cu el.Nu e bine sa continui cu el. dupa o sa te indragostesti de el si o sa fie mai greu pentru tine.Sa nu suferi mai incolo.
Ai mare grija de tine :*te pup

| loveyouforever a răspuns:

Buna! dupa toata chestia asta eu zic sa ii anunti pe ai tai! pe mama ta mai precis! nu e normal ca el sa se dea la o fata de 12 ani! pastreaza msg, arata-i mami tale si ea va trebui sa ia masuri! chestiaasta o faci in cazul in acre tu nu ai fost de acord cu avansurile lui! daca tie ti-a placut sa te ia in spatele copacilor si tu ai continuat cu saruturile si cu alte chestii mai bine las-o asa.zii lui sa te lase in pace ca daca nu anunti pe ai tai(in cazul in care a vr s te f.a si uh nu ai fost de acord)...bafta:*.fundita?big grin

| alonet a răspuns:

Vezi. pentru asta sunt parinti politie si oameni cu autoritate, arata-i cine e fata rea si nu lasa pedofili sa isi bate joc de fete, iti dai seama cate au putea sa sufere de pe urma uni ticalos ca acesta? vorbeste cu mama ta, fa pe victima, apoi sa vezi tu ala show

| TheSearcher a răspuns:

Off. nu imi place deloc cum arata. spune-i ca este prea mare diferenta de varsta ( serios, chiar este)

| XxLorexX a răspuns:

Eu zic sa nu ii mai raspunzi la mesaje si sa eviti sa te intalnesti cu el. E clar ca e un pedofil, un baiat de 20 de ani nu se uita la o fata de 12. Avand in vedere ca tu i-ai raspuns la avansuri, nu te poti plange parintilor ca e vina lui. Mai bine stai departe de baieti (eu la 12 ani abia am renuntat la papusi), nu am auzit in viata mea o asemenea problema la o fata de varsta ta. Ai mare grija, nu ti-ai putea face o reputatie proasta de acum si nu cred ca vrei asta!

| Xperson a răspuns:

Ai grija, ala vrea sa te violeze...mai bine adreseazate cuiva mai matur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu-mi dau seama ce ar vrea unu de 20 de ani de la una de 12...si chiar ii casatorit si cu copil? eu nu prea cred.cred ca isi bate joc de tine.si esti sigura ca are 20 de ani?!

| mariusraul76_6387 a răspuns:

Eu zic sa-i dai papuci cum se zice, pentru ca el vrea doar sa faca dragoste cu tine si dupa parerea mea esti cam mica pentru asa ceva, daca nu te lasa in pace eu zic sa le zici parintilor.