| MihaiN1 a întrebat:

De ceva timp ca confrunt cu o problema cam urata.
Am o multime de cosuri pe fata si nu stiu cum sa scap de ele, am avut parul lung dar m-am tuns scurt.
Acum ma dau pe fata cu o solutie de la Avon numita Clearskin.
Ps : Am 15 ani.
Cine ma poate ajuta sa scap de aceasta problema prin niste remedii naturale daca se poate primeste funda + vot!

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| HelloKitty_9514 a răspuns:

Lara

| addapaupsiktau a răspuns:

Pai poti sa te duci la farmacie si sa ceri : buna ziua crema anti cosuri aveti?

sau stii tu mai sunt batoanele acelea pfff cum naiba le zice ma rog sunt si alea destul de bune

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Este foarte buna pentru cosuri crema de galbenele, se gaseste la farmacie.In cateva zile iti dispar cosurile, ca si eu ma dau cu ea si este foarte bunahee hee