| itsmecris a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa imi deschiod un canal de Youtube. Aveti ceva sfaturi pentru incepatori? Voi la ce fel de clipuri va uitati de obicei?
Ce preferiti dintre daily-uri, vlogguri normale si sketch-uri?
Ce parere aveti sempre efectele speciale?

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Ca sa faci vlogguri trebuie sa fii cat de cat interesant. cand ai personalitatea unui cartof nu o sa se uite nimeni la tine.

2 răspunsuri:
| kingersome a răspuns:

Trebuie să câştigi încrederea abonaţilor postând mai des, şi sincer m-aş uita mai mult la Sketch-uri bine făcute cu poveste, lucrate etc.

| Zorok a răspuns:

Poate sa fie si metin(uras jocul asta) trebuie sa ai o calitate foarte buna, sa ai un sunet bun si cel mai important sa postezi cat mai mult.Fiecare om se uita la contentul pe care in atrage.