| Anabellaftw a întrebat:

De ceva timp tot caut o aplicație ce are un efect ce a gen drama...adica,faci poza si pur si simplu editezi norii, etc...pe Instagram este o fata Diana Guresoaie care folosește acest efect! Va rog Spuneti mi cum se numeste aplicația! FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe aplicatii pentru editat fotografii, dar una care mie mi se pare cea mai buna este Picsart. Se pot face foarte multe lucruri, poti edita pozele in o mie de feluri :-). Poti chiar sa deformezi un pic imaginea, sa tragi de ea si sa obtii efecte drăguţe. Succes!

| lemonjuice a răspuns:

Ador fotografia dar nu știu ce aplicație are acest filtru. Eu volosesc Vsco pentru că are niște chestii esențiale, nu de alea cu abțibilduri, rame și porcării. Partea proastă e că nu poți face colaje iar modul în care le pot decupa nu mă mulțumește dar în rest e super ok! În plus îți poți posta fotografiile într-un fel de blog (Vsco Grid) happy