| Lovepets1999 a întrebat:

de curand as vrea sa-mi achizitionez o tableta, dar sincer nu stiu exact ce model...in mare parte as vrea Samsung(are pretul ceva mai accesibil) desi eu sunt mare fan Apple(in special iPhone).
As opta intre :
Samsung Galaxy Tab P7500 10.1.
si
Samsung Galaxy Tab P5110 10.1
Inca nu stiu in mare parte diferentele dintre ele..as dori sa-mi spuneti exact cate un pret pentru fiecare..si o putina descriere. Voi ce ati alege?
Dau funda.

1 răspuns:
| Adrian_Dinu_1999 a răspuns:

P7500. Are procesorul mai mare. Apoximativ toate jocurile applicatiile in general le poti lua gratis.