| Laridemianj a întrebat:

de curand m-am certat cu prietena mea cea mai buna si nu stiu cum sa-mi cer scuze, vreau sa-i scriu un mesaj, ma ajutati? Dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

laughing Spune-i direct ca iti cer scuze ca te-ai certat atunci ca erai intr-o faza mai proasta si poate erai si nervoasa si din cauza la altele si na tot timpul cand esti nervos sau ai ceva probleme n-ai chef de nimeni...

| Axys a răspuns:

Buna imi pare rau ca ne-am certat hai sa ne vedem afara sa vorbim ...esi afara cu ia Fb mai bine sun-o sau na dac anai credit dai mesaj pe mesinger si roag-o frumos sa easa putin cateva minute
happy