| Andrei2014 a întrebat:

.de curand mai exact 4 zile am fost operat de torsiune testiculara, ma rog m-a operat si am plecat acasa.dar nu mi-a spus cand vin sa imi scoata atele cu care m-a cusut, sau cum sa curat rana(daca trebuie) trebuie sa dau cu apa oxigenata...rivanol cv...si mai e inca cv a venit iubita la mine. si am bagat de cateva ori penisu in vagin. bine nu va imaginati ca am dat ca nebunu un pic acolo. m-a durut putin unde m-a cusut si gata, am o vanataie mica pe scrot jos cum ar veni aproape intre testicole banuiesc ca aia este ..cum mia cusut testicolu ca sa nu se mai intoarca. ajutor. astept sfaturi pentru toate problemele ce le-am precizat, multumesc

1 răspuns:
| adywow a răspuns:

Nu cred ca e nimeni de aici in masura sa te ajute cu reun sfat bun.Cel mai indicat ar fi sa mergi inapoi la doctor/spital sa te lamuresti in toate punctele de vedere