| Dulceatta a întrebat:

de curand mi-am cumparat un telefon Nokia Lumia 610, si, in meniul de start al telefonului am pus o aplicatie, de pe net, pe care vr sa o sterg. Va rog sa imi spuneti cum as putea acest lucru.
Multumesc anticipat.Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Daca vrei s-o stergi doar din meniul principal tine cu degetul apasat pe ea iar apoi apasa pe bulinuta din coltul dreapta-sus.

Daca vrei s-o dezinstalezi de tot, intra in lista de aplicatii, tine apasat pe ea si apasa apoi pe "Uninstall".