| Maryna78 a întrebat:

De curiozitate voi despre ce vorbiti la inceputul relatiei cu iubitul /iubita vostru /voastra? Eu nu prea stiu ce sa vorbesc cu el ceea ce ma deranjeaza. Ne intelegem bine, tinem mult unul la celalalt dar nu stiu ce sa vorbesc cu el. Ne plimbam, mai stam pe banca in parc dar nu prea vorbim asa mult. Vreau cat mai multe subiecte de discutie.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Despre pasiuni, mod preferat de a petrece timpul liber, preferinte in materie de muzica, dans ori literatura...

| fuzzer a răspuns:

In primul rand trebuie sa aveti lucruri in comun, nu stiu, astea vin de la sine.
-barfiti
- despre un film
- cum a fost la scoala
-despre familie
-"ma mai iubesti", asta e un subiect etern.