| Painy a întrebat:

De ieri facebook-ul meu merge foarte greu. Daca intru pe o pagina ceva, se blocheaza si automat, trebuie sa il inchid. E cumva o problema de la server sau e din cauza ca mi-am tras jocul IMVU?
Astept raspunsuri u.u

1 răspuns:
| Elenasays a răspuns:

Pai,presupun ca este din cauza jocului pe care l-ai instalat.Fiind virusat, jocul a virusat server-ul de cautare.Si mie mi s-a intamplat, pentru ca am incercat sa instalez jocul Minecraft.La mine a trecut de la sine. Daca trece mai mult timp si tot nu se repara trebuie sa chemi o persoana calificata sa-ti rezolve problemawinking
Sper ca te-am ajutat happy