| mOnAsX a întrebat:

de la o vreme ce fac sala mi se vad venele pe maini. ce sa fac ca sa nu nse mai vada.? funda!

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu este neaparat din cauza salii, venele ies din cauza caldurii, cum si tu iesi afara dintr-o camera in care este prea cald, si ele ies putin sa se mai racoreasca.
Daca este de la sala, part 2, la alea nu ai ce le face, plus ca daca esti baiat, si asta presupun, e bine, pare ca ai mai multi muschitongue

| secrets a răspuns:

Nu ai ce sa faci, asa se intampla de la efort sau varsta, adica na, toti sportivii au asa venele.Da e bine si e arata fain.Numai bine!