| Angiix3 a întrebat:

De la o vreme tot incerc sa slabesc si nu reusesc, niste sfaturi ce sa mananc ce exercitii sa fac va rog?

Răspuns Câştigător
| ScissorHands a răspuns:

Orice fel de exercitii sunt bune,dar cand incepi o dieta trebuie sa te tii de ea.
Din pacate corpul dupa ce pierde greutatea pe care o ai,si mananci ceva mai gras va asimila imediat tot.
Eu te sfatuiesc sa mananci mancare iute, sau chiar ardei iute, ajuta pentru o digestie mai rapida. :*

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mananca mai putina paine si mai multe fructe si legume.seara incearca sa mananci ceva usor.o salata de ex.

| mihaelutzza a răspuns:

Buna pai cel mai bine este sa mananci fructe legume ai voie si paine dar sa nu fie alba intelegi si mai cauta pe google niste retete poti sa prepari am incercat sunt delicioase sper ca ti-am fost de ajutor te pup:X!